Resmi Sanatçı Kanallarımız

Sanatçıların tüm dünyadaki milyonlarca hayranlarıyla tek bir adresten etkileşime geçmesi için tasarlanan Resmi Sanatçı Kanallarını kullanıma sunduk.

İster bir plak şirketine bağlı ister bağımsız olun, çalışmalarınızın karşılığını alabilirsiniz.

Üstelik, bu sizin için yeni YouTube Müzik uygulamamız da dahil olmak üzere tüm platformdaki varlığınız üzerinde daha büyük bir kontrol sahibi olacağınız anlamına geliyor.

Resmi Sanatçı Kanalları hakkında daha fazla bilgi

Hayranlarınızla benzersiz yöntemlerle bağlantı kurun

Önemli olan anlamlı ve gerçek bağlantılar kurmaktır. YouTube, Topluluk ile sanatçılara milyonlarca hayranlarıyla doğrudan etkileşime geçerek müziklerinin etkisini artırmak için benzersiz bir yol sunar.

Topluluk yayınlarını kullanarak metinler, canlı videolar, resimler, animasyonlu GIF'ler ve daha fazlası aracılığıyla kitlenizle etkileşim kurabilirsiniz.

Yorumları yanıtlayabilir, özel mesajları okuyabilir, jeneriğinde yer aldığınız videoları görebilir veya kanalınızın abone listesini görüntüleyebilirsiniz.

Topluluk hakkında daha fazla bilgi

Topluluk Topluluk

Tüm dünyaya canlı yayın yapın

Hayranlarınıza önizleme sunmak, kamera arkasını görmelerini sağlamak veya büyük bir duyuru yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Milyonlarca hayranınıza tek bir dokunuşla ulaşıp seyahatinizde size eşlik etmelerini sağlayabilirsiniz.

Canlı Yayın hakkında daha fazla bilgi

Canlı yayın Canlı yayın

Turnenizi tanıtın ve bilet satın

İster platform dahilinde ister dışında olsun, YouTube sanatçıların hayranlarıyla anlamlı bağlantılar kurmasına yardımcı olmaya büyük önem verir.

Artık canlı etkinliklerinizi YouTube'da tanıtabilirsiniz.

Amerika Birleşik Devletleri'nde bir turneye çıkıyor ve bilet satışını Ticketmaster üzerinden yapıyorsanız YouTube, turne tarihlerinizi video izleme sayfalarınızda yayınlayabilir.

Bilet İşlemleri hakkında daha fazla bilgi

Bilet işlemleri Bilet işlemleri

YouTube Analytics

Olup bitenden haberdar olmanızı sağlayan en gelişmiş analiz paketlerinden biri. Tüm dünyadaki hayranlarınızın çalışmalarınızla nasıl bir etkileşim kurduğu hakkında daha fazla bilgi edinin. Hayranlarınızla en önemli yerde ve zamanda bağlantı kurun.

Analytics hakkında daha fazla bilgi

Son haberler